فروش آرشیو موسیقی
فروشگاه موسیقی ساز سوخته

آرشیو موسیقی سنتی

دانلود تکنوازان رادیو

ویژه عاشقان موسیقی سنتی

با بالاترین کیفیت صوتی 128 و 320 

دسته بندی حرفه ای

450 گیگابایت موسیقی سنتی + 60 گیگابایت هدیه آرشیو برنامه گلها

فروش فقط بر روی هارد اکسترنال 

قیمت کپی 300 هزار تومان

قیمت با هارد اکسترنال 1 ترابایت 550 هزار تومان

شماره تماس : 09112907646

این آرشیو شخصی مدیر سازسوخته و نوایاب است و صرفاً جهت فروش جمع آوری نشده و به دلیل مشکل مالی با این قیمت به فروش می رسد، به دلیل علاقه به موسیقی سنتی کاملاً حرفه ای جمع آوری شده است. 

دانلود تکنوازی نی استاد حسن کسائی در راست پنجگاه

استاد مسلم نی و استاد موسیقی سنتی ، مرحوم حسن کسائی که امیدواریم روحش قرین رحمت الهی باشد. از او آثار ارزشمند زیادی باقی مانده است. عده ای از هنر دوستان قطعه آهنگسازی شده معروف ایشان یعنی “سلام” را برای ابدی بودن نام این استاد بزرگ در موسیقی سنتی ایران را کافی می دانند. حقاً که آن قطعه با تنظیم حسین علیزاده بسیار زیباست. از این موضوع که بگذریم ، در خدمت شما هستم با تکنوازی ای نی از استاد کسائی. این تکنوازی در راست پنجگاه نواخته شده و از آلبوم “نای نی ۱″ انتخاب شده است. آلبوم “نای نی ۱″ مدت هاست که تجدید نشر نداشته است و جز آثار کمیاب استاد محسوب می شود. شما میتوانید یکی از قطعات این آلبوم را در ادامه مطلب دانلود نمایید و یا اینکه کل آلبوم را از وبسایت نوایاب دانلود فرمایید.

حسن کسایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فروشگاه ساز سوخته