فروش آرشیو موسیقی
فروشگاه موسیقی ساز سوخته

آرشیو موسیقی سنتی

دانلود تکنوازان رادیو

ویژه عاشقان موسیقی سنتی

با بالاترین کیفیت صوتی 128 و 320 

دسته بندی حرفه ای

450 گیگابایت موسیقی سنتی + 60 گیگابایت هدیه آرشیو برنامه گلها

فروش فقط بر روی هارد اکسترنال 

قیمت کپی 300 هزار تومان

قیمت با هارد اکسترنال 1 ترابایت 550 هزار تومان

شماره تماس : 09112907646

این آرشیو شخصی مدیر سازسوخته و نوایاب است و صرفاً جهت فروش جمع آوری نشده و به دلیل مشکل مالی با این قیمت به فروش می رسد، به دلیل علاقه به موسیقی سنتی کاملاً حرفه ای جمع آوری شده است. 

دانلود تکنوازی کمانچه کیهان کلهر “سایه روشنایی”

استاد کیهان کلهر ، یکه تاز کمانچه نوازی در ایران است. تکنیک های فوق العاده تکنوازی او و همچنین توانایی ایشان در بداهه نوازی ها زبانزد اهالی هنر موسیقی است. شاید استادان دیگری نظیر سعید فرجپوری و اردشیر کامکار نیز در نوازندگی کمانچه چیره دست باشند ولی قابلیت هایشان را در بداهه نوازی و کمانچه نوازی در قالب کنسرت ها اثبات نکرده اند. در این مطلب ، تکنوازی ای زیبا از آلبوم “سامان سایه ها” اثر کیهان کلهر (کمانچه) به همراهی مجید خلج (تنبک) را برایتان انتخاب کرده ام. این موسیقی کاملاً تکنوازی کمانچه است و نام آن “سایه روشنایی” است. امیدوارم از شنیدن موسیقی لذت ببرید ، همچنین علاقمندان میتوانند کل آلبوم را از وبسایت نوا یاب دانلود نمایند.

کیهان کلهر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فروشگاه ساز سوخته