فروش آرشیو موسیقی
فروشگاه موسیقی ساز سوخته

آرشیو موسیقی سنتی

دانلود تکنوازان رادیو

ویژه عاشقان موسیقی سنتی

با بالاترین کیفیت صوتی 128 و 320 

دسته بندی حرفه ای

450 گیگابایت موسیقی سنتی + 60 گیگابایت هدیه آرشیو برنامه گلها

فروش فقط بر روی هارد اکسترنال 

قیمت کپی 300 هزار تومان

قیمت با هارد اکسترنال 1 ترابایت 550 هزار تومان

شماره تماس : 09112907646

این آرشیو شخصی مدیر سازسوخته و نوایاب است و صرفاً جهت فروش جمع آوری نشده و به دلیل مشکل مالی با این قیمت به فروش می رسد، به دلیل علاقه به موسیقی سنتی کاملاً حرفه ای جمع آوری شده است. 

دانلود آواز و نوازندگی دو تار نظام شکارچیان

نظام شکارچیان بدون شک مهم ترین موسیقیدان مازندران به حساب می آید. حامی و ناجی موسیقی کهن مازندران و عموی استاد ارزمون شکارچیان ، شخصیتی که به گفته ی کتاب استاتید موسیقی فولکولور به عنوان ناجی موسیقی مازندران از نابودی یاد شده است. بنابراین حق بزرگی بر گردن موسیقی اصیل مازندران دارند. وی ک اوایل انقلاب از دنیا رفت ، تاثیر عظیمی بر موسیقی شرق مازندران برجا گذاشته است. بسیاری از دو تار نوازان امروزی او را الگوی قابل تقلیدی برای موسیقی دوتار در شرق می دانند. نظام شکارچین آواز با وزن آزاد هرایی را اجرا می کرد که به احتمال قوی از فرهنگ های موسیقیایی همسایه ی مازندران به عاریت گرفته شده است. اشعار این آواز عموماً به زبان فارسی است. در ضمن هرایی اصولاً مقدمه ای است برای آوازهای موزونی که در پی آن می آیند و به همراه هوایی ، همچون یک مجموعه اجرا می شوند. این آوازها که به آنها چله ها یا شاخه های هرایی می گویند ، گاه هم از نظر مد و هم از نظر ریتم با هم تفاوت دارند. برای آشنا شدن با صدای دو تار و آواز نظام شکارچیان موسیقی ای به نام “نرگس قهلپانی” را در نظر گرفته ایم که امیدوارم از آن لذت ببرید.

نظام شکارچیان

دانلود موسیقی “نرگس قهلپانی” نظام شکارچیان با کیفیت ۱۲۸kbps و زمان ۳:۱۶ دقیقه و حجم ۳٫۱ مگابایت

download

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فروشگاه ساز سوخته