فروش آرشیو موسیقی
فروشگاه موسیقی ساز سوخته

آرشیو موسیقی سنتی

فروش آرشیو موسیقی

ویژه عاشقان موسیقی سنتی

با بالاترین کیفیت صوتی 128 و 320 

دسته بندی حرفه ای

500 گیگابایت موسیقی سنتی + 60 گیگابایت هدیه آرشیو برنامه گلها

فروش فقط بر روی هارد اکسترنال 

قیمت کپی 400 هزار تومان

قیمت با هارد اکسترنال 1 ترابایت 650 هزار تومان

شماره تماس : 09112907646

این آرشیو شخصی مدیر سازسوخته است و صرفاً جهت فروش جمع آوری نشده، بلکه به دلیل علاقه به موسیقی سنتی کاملاً حرفه ای جمع آوری شده است. 

دانلود تکنوازی عود بسیار زیبا از منصور نریمان

استاد منصور نریمان را پدر عود ایران می دانند. ساز عود در ایران سرگذشت عجیبی دارد. سازی ایرانی که بعدها برای یادگیری آن استادان به کشورهای عربی رفتند و امروز دوباره در موسیقی ما استفاده می شود. امروز تعداد افرادی که می گویند این ساز را آنها به موسیقی سنتی ایران بازگردانده اند زیاد شده است!! بربط را نسخه ایرانی و اصیل آن می دانند که دارای تفاوت هایی در ظاهر و صدا است که البته تشخیص فقط از عهده اهل فن بر می آید. به هرحال منصور نریمان از بزرگان عود نوازی ایران محسوب می شود و بسیاری از عود و بربط نوازان ایرانی از محضر ایشان به مقام نوازندگی رسیده اند و بی دلیل نیست که او را “پدر عود ایران” می نامند. برای شنیدن صدای ساز این استاد گرامی ، قطعه از تکنوازی ایشان در دستگاه ماهور را برایتان آمده کرده ام. این موسیقی از آلبوم “بربط ۲″ انتخاب شده است.

منصور نریمان

دانلود تکنوازی عود منصور نریمان با کیفیت ۱۲۸kbps و زمان ۷:۲۱ دقیقه و حجم ۶٫۷ مگابایت

download

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فروشگاه ساز سوخته