فروش آرشیو موسیقی
فروشگاه موسیقی ساز سوخته

آرشیو موسیقی سنتی

دانلود تکنوازان رادیو

ویژه عاشقان موسیقی سنتی

با بالاترین کیفیت صوتی 128 و 320 

دسته بندی حرفه ای

450 گیگابایت موسیقی سنتی + 60 گیگابایت هدیه آرشیو برنامه گلها

فروش فقط بر روی هارد اکسترنال 

قیمت کپی 300 هزار تومان

قیمت با هارد اکسترنال 1 ترابایت 550 هزار تومان

شماره تماس : 09112907646

این آرشیو شخصی مدیر سازسوخته و نوایاب است و صرفاً جهت فروش جمع آوری نشده و به دلیل مشکل مالی با این قیمت به فروش می رسد، به دلیل علاقه به موسیقی سنتی کاملاً حرفه ای جمع آوری شده است. 

دانلود تکنوازی کمانچه زیبا اثر علی اصغر بهاری

علی اصغر بهاری استاد کمانچه و موسیقی سنتی را باید احیاء کننده ساز کمانچه دانست. در دورانی که کمانچه وارد موسیقی خیابانی شده بود و در موسیقی فاخر جای خود را به ساز ویولن داده بود ، علی اصغر بهاری توانست با اجراهای خود مجدداً این ساز را احیاء کند و به زنده ماندن آن کمک نماید. نتایج عملکرد او را میتوانید این روزها در موسیقی سنتی ایران مشاهده کنید که ساز کمانچه به سازی مهم تبدیل کشته است. قبلاً در ساز سوخته چند تکنوازی از علی اصغر بهاری منتشر کرده بودم ، در این مطلب نیز تکنوازی ای دیگری در درآمد اصفهان و سوز و گداز آماده کرده ام. این تکنوازی از آلبوم “حاصل عمر” انتخاب شده است. آلبوم “حاصل عمر” شامل قطعاتی از تکنوازی و دو نوازی فرامرز پایور،حسین تهرانی و علی اصغر بهاری می باشد. امیدوارم از این موسیقی تکنوازی کمانچه لذت ببرید.

علی اصغر بهاری

دانلود تکنوازی کمانچه علی اصغر بهاری با کیفیت ۱۲۸kbps و زمان ۵:۵۴ دقیقه و حجم ۵٫۴ مگابایت

download

دیدگاه ها (1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فروشگاه ساز سوخته