فروش آرشیو موسیقی
فروشگاه موسیقی ساز سوخته

آرشیو موسیقی سنتی

دانلود تکنوازان رادیو

ویژه عاشقان موسیقی سنتی

با بالاترین کیفیت صوتی 128 و 320 

دسته بندی حرفه ای

450 گیگابایت موسیقی سنتی + 60 گیگابایت هدیه آرشیو برنامه گلها

فروش فقط بر روی هارد اکسترنال 

قیمت کپی 300 هزار تومان

قیمت با هارد اکسترنال 1 ترابایت 550 هزار تومان

شماره تماس : 09112907646

این آرشیو شخصی مدیر سازسوخته و نوایاب است و صرفاً جهت فروش جمع آوری نشده و به دلیل مشکل مالی با این قیمت به فروش می رسد، به دلیل علاقه به موسیقی سنتی کاملاً حرفه ای جمع آوری شده است. 

دانلود موسیقی “جامه دران” از آلبوم نی نوا حسین علیزاده

آلبوم “نی نوا” یکی از شاهکارهای استاد حسین علیزاده محسوب می شود. نقل قول های فراوانی در رابطه با این آلبوم وجود دارد. عده ای نام آن را برگرفته از منطقه نینوا که حادثه کربلا و شهادت فرزندان پیامبر اسلام (ص) در سال ۶۱ هجری قمری در آن رخ داد می دانند و عده ای آن را برگرفته از نوای “نی” و یا نوایی که در دستگاه “نوا” یکی از هفت دستگاه موسیقی سنتی نواخته شده است می دانند. ولی هرچه که هست این آلبوم موسیقی سنتی به هر سه نقل قول گره خورده است و البته اقبال عمومی زیاد با آن در زمان انتشارش بیشتر مربوط به نام منطقه “نینوا” و حادثه کربلا بوده است و حقاً که این آلبوم هر ۲ گروه – عامه مردم و موسیقدانان- را راضی نموده است. تابحال از این آلبوم موسیقی ای منتشر نکرده بودم. ولی در این مطلب و مصادف با ایام شهادت فرزندان پیامبر ، قطعه “جامه دران” را برایتان انتخاب کرده ام. زیباست… علاقمندان به آلبوم “نی نوا” میتوانند کل آلبوم + قسمت منتشر نشده آن را با کیفیت بالا از وبسایت نوایاب دانلود کنند.

نینوا حسین علیزاده

نوازندگان :
نی : جمشید عندلیبی
ویولن : خاچیک بابایان
ویولا : فرشید بصیری
ویلنسل : محسن تویسرکانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فروشگاه ساز سوخته