فروش آرشیو موسیقی
فروشگاه موسیقی ساز سوخته

آرشیو موسیقی سنتی

فروش آرشیو موسیقی

ویژه عاشقان موسیقی سنتی

با بالاترین کیفیت صوتی 128 و 320 

دسته بندی حرفه ای

500 گیگابایت موسیقی سنتی + 60 گیگابایت هدیه آرشیو برنامه گلها

فروش فقط بر روی هارد اکسترنال 

قیمت کپی 400 هزار تومان

قیمت با هارد اکسترنال 1 ترابایت 650 هزار تومان

شماره تماس : 09112907646

این آرشیو شخصی مدیر سازسوخته است و صرفاً جهت فروش جمع آوری نشده، بلکه به دلیل علاقه به موسیقی سنتی کاملاً حرفه ای جمع آوری شده است. 

دانلود تکنوازی زیبای نی “دشتی” از حسن کسایی

حسن کسایی را همه میشناسیم. از استادان بزرگ موسیقی سنتی ایران و ردیف دان و نوازنده بی نظیر ساز نی که یاد او از خاطر دوستداران موسیقی ایران پاک نخواهد شد. معروف ترین اثر این استاد بزرگ “سلام” را یکی از شاهکارهای موسیقی سنتی ایران می شناسند. برای شنیدن اثری دیگر از این استاد بزرگ تصمیم گرفتم ، تکنوازی نی در دشتی را برایتان از آلبوم “پس از سکوت ۲″ انتخاب کنم. آلبوم های پس از سکوت ۱  و۲ جز آخرین آلبوم های استاد محسوب می شوند که استاد آنها را همانند نامشان پس از مدتی سکوت در موسیقی سنتی ایران وارد بازار کرد و ساخته های جدیدش را در آنها به اجرا در آورده است. اثر پیش رو تکنوازی نی و در برخی قسمت ها دو نوازی نی و تنبک است در مایه دشتی. نوازندگی تنبک در این موسیقی بر عهده شاهین شیخ بهایی بوده است. امیدوارم از شنیدن آن لذت ببرید.

حسن کسایی

دانلود تکنوازی نی حسن کسایی با کیفیت ۱۲۸kbps و زمان ۱۰:۰۷ دقیقه و حجم ۹٫۲۶ مگابایت

download

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فروشگاه ساز سوخته