فروش آرشیو موسیقی
فروشگاه موسیقی ساز سوخته

آرشیو موسیقی سنتی

دانلود تکنوازان رادیو

ویژه عاشقان موسیقی سنتی

با بالاترین کیفیت صوتی 128 و 320 

دسته بندی حرفه ای

450 گیگابایت موسیقی سنتی + 60 گیگابایت هدیه آرشیو برنامه گلها

فروش فقط بر روی هارد اکسترنال 

قیمت کپی 300 هزار تومان

قیمت با هارد اکسترنال 1 ترابایت 550 هزار تومان

شماره تماس : 09112907646

این آرشیو شخصی مدیر سازسوخته و نوایاب است و صرفاً جهت فروش جمع آوری نشده و به دلیل مشکل مالی با این قیمت به فروش می رسد، به دلیل علاقه به موسیقی سنتی کاملاً حرفه ای جمع آوری شده است. 

دانلود تکنوازی تار زیبا اثر غلامحسین بیگجه خانی

غلامحسین بیگجه خانی از استاد و نوازندگان تار مکتب تبریز به شمار می رفت. از او آثاری در موسیقی آذربایجانی در کنار دو آلبوم گردآوری شده از تکنوازی های تار برجای مانده است.  متر، تمپو ، حرکت ملودی ، نتهای زینت ، مضرابهای راست و چپ و سرمضرابها ،سونوریته ساز، ضربیهای متنوع و پرتحرک همه و همه از ویژگیهای بارز این مکتب هستند که نظیر آن در سایر مکتب های موجود تار نوازی یافت نمیشود. از ادامه دهندگان فعلی این مکتب میتوان تنها به داود آزاد و محمود نامدار اشاره نمود؛این مکتب حدود یک قرن در کنار مفاخر بزرگ موسیقی آوازی ما چون اقبال آذر و میرعلی اصغر صادق الوعد حضور داشته و از آنان بهره مند گردیده است واز این روست که حتی در جواب آواز نیز دارای اسلوب کاملا مشخص و مخصوص به خود است. اگر دوست دارید نوازندگی غلامحسین بیگجه خانی را در جواب آواز استاد شجریان را بشنوید ، بخش دوم آلبوم بیداد را گوش دهید. برای شنیدن تکنوازی استاد بیگجه خانی به مراجعه به ادامه مطلب تکنوازی در آواز دشتی ایشان آماده دانلود است.

غلامحسین بیگجه خانی

دیدگاه ها (1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فروشگاه ساز سوخته