فروش آرشیو موسیقی
فروشگاه موسیقی ساز سوخته

آرشیو موسیقی سنتی

دانلود تکنوازان رادیو

ویژه عاشقان موسیقی سنتی

با بالاترین کیفیت صوتی 128 و 320 

دسته بندی حرفه ای

450 گیگابایت موسیقی سنتی + 60 گیگابایت هدیه آرشیو برنامه گلها

فروش فقط بر روی هارد اکسترنال 

قیمت کپی 300 هزار تومان

قیمت با هارد اکسترنال 1 ترابایت 550 هزار تومان

شماره تماس : 09112907646

این آرشیو شخصی مدیر سازسوخته و نوایاب است و صرفاً جهت فروش جمع آوری نشده و به دلیل مشکل مالی با این قیمت به فروش می رسد، به دلیل علاقه به موسیقی سنتی کاملاً حرفه ای جمع آوری شده است. 

دانلود تکنوازی “سه تار” و “ویولن” استاد صبا

وقتی نام موسیقی سنتی ایران در دوران معاصر نبایستی نام استاد ابوالحسن صبا را فراموش کرد. اقدامات او را هم اکنون نیز میتوان در عرصه موسیقی سنتی ایران مشاهده کرد. تربیت هزاران شاگرد و تدوین موسیقی ایران از اقدامات بسیار مهم او بوده است. ایشان به اکثر سازهای ایرانی نظیر نی،سنتور،تار،سه تار،کمانچه و تنبک و سازهای غربی نظیر پیانو و ویولن تسلط داشت و شاگردان زیادی نیز برای سازهای نامبرده ترتیب کرد. ولی مهارت فوق العاده ایشان در نوازندگی سه تار و و ویولن بوده است. آثار بر جای مانده از ایشان نیز این موضوع را تصدیق می نماید. بنابراین تصمیم گرفتم در این مطلب تکنوازی سه تار  و ویولن ایشان را برای علاقمندان آماده دانلود قرار دهم. تکنوازی سه تار در دستگاه شور و تکنوازی ویولن در دستگاه همایون نواخته شده است. کیفیت موسیقی ها با توجه به قدمت و تبدیل از روی صفحات سنگی و گرامافون مسلماً بالا نیستند ولی مطلوب بوده و خدشه ای به اصل هنر وارد نکرده اند. امیدوارم لذت ببرید.

ابوالحسن صبا

فروش مجموعه تار و سه تار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فروشگاه ساز سوخته